fbpx

Kupolai viešajame sektoriuje

Kupolas – lauko klasė

Šiame technologijų ir inovacijų amžiuje augančius vaikus vis sunkiau sudominti ar nustebinti naujovėmis. Kupolas gali tapti puikia priemonė sudominti vaikus mokytis. Įprasta klasė ir mokyklinis suolas augančiai ateities kartai tampa nuobodus… Kupolas skirtas neformaliam mokinių ugdymui su tikslu sudominti ir įtraukti juos į ugdymo procesą.

Vaikai – tai mūsų ateitis. Galime pasirūpinti jų išsilavinimu bei įtraukiančia aplinka mokytis nestandartiniais sprendimais. Modernus kupolas – puiki priemonė tai įgyvendinti. Įdomi atmosfera, pakeičianti nusistovėjusius standartus.

kupolu gamyba
kupolu gamyba
kupolu gamyba

Kupolas mokiniams

Mokymosi aplinka bei nauji sprendimai sudominti vaikus ir skatinti juos augti bei tobulėti yra lygiai tokia pat svarbi kaip ir pačios žinios transliuojamos ateities kartoms. Cosmo Dome kuplas lauko klasė laužo nusistovėjusius standartus ir įžiebia naują kibirkštį į negęstančią žingeidumo liepsną. Visa tai tam, kad augintume išsilavinusią, lyderių kupiną ateities kartą. Lyderių kurie vienys mus ir bendrystėje sieks naujų aukštumų kelionėje į šviesų rytojų.

Konstrukcija: 28kv/m, 6m skersmuo, 3,5m aukštis.
Rėmas: Cinkuotas plienas.
Kupolo danga: Skaidrus, tonuotas PVC Tentas.
Durys: Plastikinės, rakinamos durys.

Kiti projektai

kupolas

Klaipėda Padel

Kupolas svečių poilsiui

Kupolas

Privatus poilsis

Palangos paplūdimys

Kupolas

Glamping Asimare

Poilsis ant ežero kranto

Sukurkime Tavo svajonių kupolą kartu!

Tavo vizijai igyvendinti nepriekaištingai reikalingas RYŽTAS, UŽTIKRINTUMAS ir ATKAKLUMAS, kurių COSMOE DOME turi su kaupu.

buy@cosmodome.lt
Justiniškių g. 62A, Vilnius
+37067844245