fbpx

Kupolo priežiūra

Kupolas

Kupolo ilgaamžiškumui užtikrinti rekomenduojame profesionalią kupolų priežiūros paslaugą, kurią teikia COSMO DOME komanda. Tačiau tai ne vienintelis būdas prižiūrėti kupolą. Prižiūrėti kupolą gali kiekvienas, mielas skaitytojau.

Šioje mūsų svetainės dalyje sužinosi viską apie kupolo priežiūrą. Kodėl tai yra taip svarbu? Sužinosi apie kiekvienos atskiros kupolo dalies priežiūros aspektus ir galėsi būti tikras jog Tavo kupolas Tau tarnaus daugybę metų.

Atskirų kupolo dalių priežiūra

kupolas

Tento priežiūra

Skaidrus ir spalvotas PVC tentas – labai lengvai prižiūrima medžiaga. Jam nuplauti nereikia brangaus cheminio valymo.

Verta paminėti, kad reguliarus skaidraus PVC tento plovimas užtikrina medžiagos ilgaamžiškumą, švaros ir jaukumo jausmą.

Šepetukai yra netinkami kupolo valymui, kadangi gali palikti dėmių bei įbrėžti tento paviršių. Optimaliam rezultatui užtikrinti naudojame lygaus paviršiaus, minkštą (švelnią) mikropluoštinę šluostę arba švelnią kempinėlę bei vandens srovę.

Geriausiam rezultatui pasiekti rekomenduojame naudoti Vuplex plastikinių paviršių priežiūros priemonę. Kodėl rekomenduojame Vuplex?
1. Dėl savo sudėties Vuplex ant paviršiaus sukuria antistatinį lauką. Tai labiau apsaugo paviršių nuo dulkių ir kitų nešvarumų.
2. Priemonė padengia paviršių apsaugine plėvele kuri apsaugo nuo vandens ir nustumia vandenį nuo PVC tento paviršiaus.
3. Maskuoja ir poliruoja nežymius įbrėžimus.
4. Vuplex sudėtyje nėra alkoholio, todėl valiklis yra švelnus ir nepažeidžia paviršių, apsaugo juos nuo spalvos pasikeitimo ar išblukimo.
5. VuPlex saugo paviršius nuo saulės UV spindulių – nuo geltonavimo.
6. Patartina naudoti ne žemesnėje nei + 5 C lauko temperatūroje.

kupolas

Metalo priežiūra

Cinkuotas metalas. Šio metalo valymui naudojame vandens pagrindu pagamintą emulsiklį, šarminį valiklį (PH12) bei organinius tirpiklius. Išvalę praskalaujame cinkuotą metalą gėlu vandeniu ir kruopščiai nuvalome minkštu audiniu.

Aliuminio profilis. Šiam metalui valyti puikiai tinka specialus acto ir šilto vandens mišinys. Sušlapiname nebraižančio audinio šluostę šiame mišinyje ir švelniai nuvalome aliuminio paviršių. Valymas šiuo mišiniu suteikia aliuminiui blizgesio ir atnaujina šį metalą.

Nerūdijantis Plienas. Šis metalas visada turi būti valomas išilgai konstrukcijos poliravimo krypčiai, o ne skersai. Oksidacijos šaltinius, pirštų atspaudus ir kitas žymes nuvalome muiluotu vandeniu arba specialiu švelniu plovikliu ir minkštu audiniu (puikiai tinka zomšinis).

kupolas

Medienos priežiūra

Buko medienos tvirtumas prilygsta ąžuolui. Tai bene patvariausia mediena rinkoje, turinti be galo tvirtą paviršių. Ypatingos priežiūros nereikia, tačiau norint iš buko medienos pagamintą kupolą išlaikyti švarų ir patrauklų akiai rekomoneduojame jį valyti specialiu acto ir alyvuogių aliejaus mišiniu, naudoti minkštą, nepukuotą audinį valymui bei džiovinimui. Acto ir alyvuogių aliejaus mišinys suteikia buko medienai natūralaus blizgesio.

kupolas

Organinio stiklo priežiūra

Pirmas etapas plaunat polikarbonatą yra skalavimas drungnu vandeniu. Po to pakartotnai plauname su švelnaus muilo ir drungo vandens mišiniu. Nepatartina naudoti šepečių – jie gali subraižyti paviršių.

COSMO DOME rekomenduoja šį stiklą valyti švelniu minkštu audiniu ar kempine. Atlikus procedūrą patartina nuplauti ir nusausinti minkštos medžiagos audiniu tam, kad neliktų vandens dėmių.

kupolas

Grūdinto stiklo priežiūra

Grūdintą stiklą rekomenduojame valyti švelniu muilu ir drungnu vandeniu. Optimaliam rezultatui pasiekti patartina naudoti švarią minkštos medžiagos šluostę.

Po procedūros pakartotinai nuplauname švariu vandeniu ir nusausiname nuvalydami drėgna šluoste ar rankšluosčiu. Norėdami pašalinti nedidelius įbrėžimus ir nešvarumus nuo pagrindų ir jungčių, naudojame šiltą vandenį ir minkštos medžiagos šluostę.

kupolas

Vidinės tekstilės priežiūra

Rekomenduojame nevalyti audinio ir nenaudoti vakuuminio priedo su sukamuoju šepetėliu. Tekstilei plauti naudojame švelnaus muilo ir drungno vandens mišinį bei minkšto audinio šluostę arba minkštųjų šerių šepetėlį. Kol paviršius neišdžiūvo, nuvalome švaria, sausa šluoste. Tai užtikrina, kad neliktų likučių ir būtų pasiektas norimas rezultatas – švari bei ryto gaiva dvelkianti tekstilė.

kupolas

Terasų priežiūra

Medinėms terasoms valyti rekomenduojame naudoti danišką “WOCA EXTERIOR WOOD CLEANER”. Šis produktas yra specialiai sukurtas purvo pašalinimui nepažeidziant alyvos, kuriuo mediena yra sutepta.

Tinkamos priemonės naudojimas terasos valymui gali atidėti medinio paviršiaus pakartotinį sutepimą. COSMO DOME taip pat rekomenduoja švelnų aliejinį muilą pavadinimu “WOCA Exterior Wash-in Oil“. Šis produktas vienu metu valo, sutepa ir apsaugo paviršių. Valant šis muilas prisotina papildomomis maitinančiomis medieną medžiagomis ir aprūpina ją papildoma apsauga.

kupolas

Sutvirtinimo/jungimo taškų priežiūra

Rekomenduojame – reguliariai tikrinti bei sutvirtinti jungimo taškus. Šią procedūrą rekomenduojame kartoti kartą per metus.

Mūsų tikslas, pateikti rinkai kokybišką ir ilgaamžį produktą

Kupolo techninė priežiūra

Visos aukščiau išvardintos procedūros bei valymo darbai įeina i COSMO DOME profesionalios kupolų priežiūros paketą.

Pateikiame šias rekomendacijas specialiai Tau, mielas skaitytojau. Linkime ilgai mėgautis šiuo autentišku pirkiniu. Turėk ilgaamžį kupolą ir nesijaudink dėl jo priežiūros. Juk mes esame čia tam, kad pasirūpintume Tavo kupolu ir palengvintume Tavo gyvenimą.

glamping dome

Sukurkime Tavo svajonių kupolą kartu!

Tavo vizijai igyvendinti nepriekaištingai reikalingas RYŽTAS, UŽTIKRINTUMAS ir ATKAKLUMAS, kurių COSMOE DOME turi su kaupu.

buy@cosmodome.lt
Justiniškių g. 62A, Vilnius
+37067844245