fbpx

Kodėl svarbu atkreipti dėmesį į kupolo gamybos technologiją?

Ilgaamžiai kupolai

Šiais begalinės informacijos laikais Tau gali būti kaip niekad sunku rasti tinkamą variantą. Bet neliūdėk, mes čia tam, kad palengvintume šią naštą bei padėtume Tau sužinoti kokiu atveju ir koks kupolas yra tinkamiausias. Čia susipažinsi su plačiu Cosmo Dome kupolų pasirinkimu, sudedamųjų dalių bei medžiagų privalumais ir galimybėmis.

Ar norėtum sužinoti kas būtent suteikia kupolui ilgaamžiškumo ir apskritai ,,kas su kuo valgoma” šioje sferoje? Jei Tavo atsakymas taip – skaityk toliau, Drauge. Kupolų gamyba mūsų gyvenimo dalis ir mes čia esame tam, kad pasidalintumėm savo ilgamete patirtimi su Tavimi. Sprendimas yra Tavo rankose, lai tolimesni puslapiai Tau būna lyg kompasas, lyg kelrodė žvaigždė kelyje link Tavo svajonių kupolo.

Kupolų gamyba – nuo idėjos iki rakto! Padėsime realizuoti tavo beprotiškiausias idėjas.

kupolu gamyba

Medinis kupolas

Buko mediena – pagrindinės savybės

Naudojame vokiško buko medieną, kuri savo atsparumu bei tvirtumu prilygsta ąžuolui.

COSMO DOME naudojamas bukas padengtas ekologiška WOCA alyva iš Danijos. Tai daro jį itin atspariu aplinkos poveikiui, ypač drėgmei.

Buko mediena yra kruopščiai apdirbama. Jos dalių briaunos yra užapvalinamos bei nušlifuojamos. Tai palaiko naturalią oro cirkuliaciją sujungimp taškuose, užtikrina saugumą bei dramatiškai prailgina šios žaliavos eksploatavimo laikotarpį.

Naudojame žvaigždinius juodojo plieno sujungimo taškus, kurie yra itin stiprūs, plastiški bei pasižymi atsparumu įvairioms temperatūroms bei oro stichijoms.

Šis medinis rėmas reikalauja priežiūros (rekomenduojame kas 5 metus tikrinti stovį bei perdažyti), kurią COSMO DOME gali suteikti.

Taip pat verta paminėti jog iš buko medienos pagamintas rėmas pasižymi iš minios išsiskiriančia išvaizda bei sukuria natūralumo ir jaukumo pojutį.

Cinkuoto plieno kupolas

Cinkuoto plieno kupolas – savybės ir išskirtinumai

Cinkas yra itin atsparus drėgmei, todėl juo dengtas metalas nerūdija (apsauga nuo korozijos).

Cinkuotas metalas – ekologiška žaliava, turinti ilgą panaudos trukmę.

Cinkuoto plieno rėmas kaip ir nerūdičio plieno konkstrukcija leidžia lengvai įgyvendinti įvairius interjero sprendimus kupolo viduje.

Cosmo Dome naudojamos šiuolaikinės cinko dengimo technologijos garantuoja puikiai atrondatį gaminį net ir po kelių dešimtmečių.

Tai populiariausia, pigiausia ir lengviausiai įgyvendinama konstrukcija.

Nerūdijančio plieno kupolas

Nerūdijančio plieno kupolo savybės ir išskirtinumai

Ši žaliava turi daugybę naudingų savybių. Viena pagrindinių yra ilgaamžiškumas (50 – 60 metų).

Taip pat nerūdijantis plienas yra itin saugus dėl atsparumo ugniai.

Nerūdijantis plienas – higieniška žaliava, puikiai tinkanti naudoti restoranų, kavinių bei farmacijos sektoriuose.

Nerūdijantis plienas atsparus korozijai. Del to ši žaliava idealiai tinka drėgnose bei druskingose vietovėse, pavyzdžiui prie vandens telkinių.

Priešingai nei cinkuotas plienas, kurį įmanoma subraižyti (ko pasekoje jis gali pradėti rūdyti), nerūdijantis plienas yra amžinas.

Aliuminio profilio kupolas

Aliuminio profilio kupolo savybės ir išskirtinumai

Šis lengvas metalas turi puikią savybę – patikimas elektros bei šilumos laidininkas.

Aliuminio profilio kupolo konstrukcija yra puikiai pritaikyta grūdinto bei organinio stiklo pluoštų montavimui. PVC tentas nėra suderinamas su šia konstrukcija.

Aliuminiui reaguojant su ore esančiu deguonimi, susiformuoja labai plonas oksido sluoksnis. Del savo tankumo šis sluoksnis yra itin atsparus korozijai. Aliuminio atsparumas ypač padidėja esant žemai temperatūrai.

Atliekame hermetizavimo (sujungimų pralaidumo mažinimo arba visiško panaikinimo) darbus.

įgyvendinti projektai

Aliuminio profilio kupolas

Regioninis parkas

Panevėžio miestas

Medinis kupolas

Sushi restoranas

Zarasų miestelio apžvalgos aikštelė

Nerūdijančio plieno kupolas

Pramogų kompleksas

Kupolas vaikų pramogoms ir šventėms

Sukurkime Tavo svajonių kupolą kartu!

Tavo vizijai igyvendinti nepriekaištingai reikalingas RYŽTAS, UŽTIKRINTUMAS ir ATKAKLUMAS, kurių COSMOE DOME turi su kaupu.

buy@cosmodome.lt
Justiniškių g. 62A, Vilnius
+37067844245