fbpx

Kupolai gamtos apsuptyje

Forest domes – Miško kupolai

Geniali kliento dėja – seną, apleistą smėlio karjerą Kuosinės kaime paversti į jaukią ramybės oazę skirtą poroms. Čia poros atranda romantišką poilsį, vidinę ramybę ir visiškai atsipalaiduoja nuo supančio didmiesčių šurmulio. Forest Domes įkūrėjai išsiskiria savo išradingumu bei originalumu. Šis rojaus kampelis yra specialiai sukurtas Tau ir Tavo antrajai pusei. Tobulas pabėgimo planas dviems, įspūdingame Lietuvos gamtos kampelyje.

glamping dome
glamping kupolas
glamping kupolas

Kupolai

Analogų šiam kupolų kompleksui Lietuvoje šiuo metu neturime. Išskirtinis poilsis gamtos apsuptyje. Poilsis gamtoje gali sukelti tam tikrų nepatogumų, kurių su Forest Domes Jūs tikrai nepajausite. Galite būti ramūs ir tiesiog atsipalaiduoti – viskuo bus pasirūpinta už Jus. Svečių pilnaverčiam poilsiui sukompletuoti 6 kupolai su visais patogumais – sanitariniai, higieniniai mazgai (tualetas, dušas), virtuvės įranga, poilsio zona bei erdvės saldžiam miegui.

Konstrukcija: Trys kupolai – 38m2, 7m skersmuo, 4,1m aukštis. Trys kupolai – 50m2, 8m skersmuo, 4m aukštis.
Rėmas: Trys kupolai su mediniu rėmu bei trys kupolai su cinkuoto metalo rėmu.
Kupolo danga: PVC tentas, pilkos spalvos.
Durys: Rakinamos plastikinės durys.
Papildoma: Vienas kupolas su pilna vidaus interjero tekstilės apdaila. Visiems kupolas sumontuotos terasos, apšiltinti kupolų padai.

Kiti projektai

kupolas

Klaipėda Padel

Kupolas svečių poilsiui

Kupolas

Privatus poilsis

Palangos paplūdimys

Kupolas

Glamping Asimare

Poilsis ant ežero kranto

Sukurkime Tavo svajonių kupolą kartu!

Tavo vizijai igyvendinti nepriekaištingai reikalingas RYŽTAS, UŽTIKRINTUMAS ir ATKAKLUMAS, kurių COSMOE DOME turi su kaupu.

buy@cosmodome.lt
Justiniškių g. 62A, Vilnius
+37067844245