fbpx

Zarabù Lounge

Kupolas – lauko restoranas

Viena populiariausių priežasčių, kodėl mūsų klientai renkasi COSMO DOME kupolą yra jo lengvas pritaikymas restoraninei veiklai. Zarabu Lounge – tai projektas, kuriuo COSMO DOME begalo džiaugiasi. Tai kupolas Zarasuose įsikūręs prie apžvalgos rato.

Jauki atmosfera draugų būryje, moderni kupolo išvaizda, pritraukia daugybę lankytojų bei suteikia jiems nepakartojamas akimirkas. Zarabu Lounge bei COSMO DOME vieninija meilė savo veiklai. Šio restorano savininkai myli savo darbą, o restoraninė veikla yra jų pašaukimas. Šio modernaus restorano populiarumas vis auga.

kupolai
kupolai
kupolai

Kupolas

Zarasų apžvalgos rate esantis COSMO DOME kupolas yra pagamintas iš tvirtos buko medienos, kuri puikiai dera prie nuostabių ežero ir gamtos vaizdų. Tvirtumo ir atsparumo drėgmei medienai suteikia daniška WOCA alyva. Šis stilingas restoranas džiugina ne tik vietinius Zarasų gyventojus, bet ir lankytojus iš visos Lietuvos bei užsienio šalių.

Konstrukcija: 50 kv/m, 8m skresmuo, 4m aukštis.
Rėmas: Buko mediena
Danga: PVC tentas – 35% skaidrus tounuotas tentas, 65% baltas tentas.
Durys: Plastikinės, rakinamos durys, medžio imitacijos spalvos.

kupolas

Atsiperkamumas

Šis kupolo statinys yra sąlyginai pigus, lengvai įgyvendinamas bei atsiperkantis itin greitai. Taip yra dėl puikiai pasirinktos lokacijos bei genialių restoraninės veiklos sprendimų.

kupolas

Populiarumas

Azijietisko stiliaus restoranas yra Zarasų miesto pažiba. Vietiniai gyventojai be galo džiaugiasi, kad atsirado tokia vieta, kurioje gali jaukiai praleisti laiką su savo šeima, draugais bei artimaisiais.

Panašūs projektai

Kupolas

Žiemos restoranas

Laikina prekybos vieta

Kupolas

Brussels Mussels

Žiemos lauko restoranas

kupolas

Vytautas Mineral SPA

Vasaros lauko terasa

Sukurkime Tavo svajonių kupolą kartu!

Tavo vizijai igyvendinti nepriekaištingai reikalingas RYŽTAS, UŽTIKRINTUMAS ir ATKAKLUMAS, kurių COSMOE DOME turi su kaupu.

buy@cosmodome.lt
Justiniškių g. 62A, Vilnius
+37067844245